KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088069
*
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 juli 2021
kl 20:59:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/7 16:23:47
1
150 kr
18/7 15:00:50
1
250 kr
19/7 20:52:30
2
150 kr
19/7 20:52:30
1
200 kr (Budbetjänt)
19/7 20:53:02
2
250 kr
19/7 20:53:02
1
250 kr (Budbetjänt)
19/7 20:54:16
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05
-
3086 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Två flickor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:31
-
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00
-
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36
-
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41
*
Lee Reynolds
Läs om budbetjänten
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 juli 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/7 16:23:47 | 1 | 150 kr |
18/7 15:00:50 | 1 | 250 kr |
19/7 20:52:30 | 2 | 150 kr |
19/7 20:52:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
19/7 20:53:02 | 2 | 250 kr |
19/7 20:53:02 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
19/7 20:54:16 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05 -
3086 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Två flickor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:31 -
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00 -
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36 -
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41